Пружина механізму вимірювальної лінії тюка 99 мм / 51 мм / д. 20 мм / д. 2,5 мм SIPMA 089-000976-5.112

Пружина механізму вимірювальної лінії тюка 99 мм / 51 мм / д. 20 мм / д. 2,5 мм SIPMA 089-000976-5.112

Пружина механізму вимірювальної лінії тюка 99 мм / 51 мм / д. 20 мм / д. 2,5 мм SIPMA 089-000976-5.112 від компанії VIPzapchasti - фото 1
132 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 Укрпошта50 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Пружина механизма регулировки длины тюка пресс-подборщика Sipma 8900-097-651.12 (поз.36)

1 . . 2023-080-600.30 механизм регулировки тюка в сборе . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
2 . . 2023-080-500.00 кронштейн . . . . (пресс-подборщик Sipma)
3 . . 2023-080-510.00 планка . . . . (запчасти Сипма)
4 . . 2023-080-520.00 рычаг зубчатый . . . . (запчасти Sipma-224)
5 . . 2023-080-530.01 фиксатор . . . . (запчасти Sipma)
6 . . 2023-080-540.04 механизм кривошипа в сборе . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
7 . . 2023-080-541.02c кривошип в сборе . . . . (пресс-подборщик Sipma)
8 . . 2023-080-590.00 ручка регулировочная . . . . (запчасти Сипма)
9 . . 2023-080-610.02 кронштейн рычага регулировки тюка в сборе . . . . (запчасти Sipma-224)
10 . . 2023-080-630.00 корпус . . . . (запчасти Sipma)
11 . . 5225-080-640.00 вал с сектором . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
12 . . 2023-070-712.10 зубчатый сектор в сборе . . . . (пресс-подборщик Sipma)
13 . . 2023-070-173.00 втулка . . . . (запчасти Сипма)
14 . . 2023-080-001.11 зубчатый сектор . . . . (запчасти Sipma-224)
15 . . 2023-080-002.06 корпус кривошипа . . . . (запчасти Sipma)
16 . . 2023-080-003.04c Latch . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
17 . . 2023-080-004.02c Switch lever . . . . (пресс-подборщик Sipma)
18 . . 2023-080-500.00 прижим . . . . (запчасти Сипма)
19 . . 2023-080-102.03 Ролик . . . . (запчасти Sipma-224)
20 . . 2023-080-106.03 Clevis pin . . . . (запчасти Sipma)
21 . . 2023-080-117.00 втулка . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
22 . . 2023-080-120.01 палец . . . . (пресс-подборщик Sipma)
23 . . 2023-080-123.00 рычаг . . . . (запчасти Сипма)
24 . . 2023-080-136.00 пружина . . . . (запчасти Sipma-224)
25 . . 2010-080-106.02 ролик . . . . (запчасти Sipma)
26 . . 2010-080-114.00 втулка13x28x2 . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
27 . . 2010-080-115.02 ролик зубчатый . . . . (пресс-подборщик Sipma)
28 . . 089-000709-1.123 прокладка 13x28x2 Zn . . . . (запчасти Сипма)
29 . . 089-000710-0.120 прокладка 11x18x1,5 . . . . (запчасти Sipma-224)
30 . . 089-000710-0.261 прокладка 17x18x1 . . . . (запчасти Sipma)
31 . . 089-000710-4.485 прокладка 17x30x5 . . . . (запчасти на пресс-поборщик)
32 . . 089-000976-4.111 Пружина 1,4x12x53-24 . . . . (пресс-подборщик Sipma)
33 . . 089-000976-4.520 Пружина 1,8x12x53-14 . . . . (запчасти Сипма)
34 . . 089-000976-4.716 Пружина 2x14x55-13 . . . . (запчасти Sipma-224)
35 . . 089-000976-5.111 Пружина 2x17x82-16 . . . . (запчасти Sipma) 

36 . .  089-000976-5.112 8900-097-651.12 Sprężyna 2,5x17x94-21 Sprężyna 2,5x17x94-21 1 1
37 . .  PN-85/M-82207 0653-331-007zn Wkręt M5x12-5.8 Tap screw M5x12-5.8 1 1
38 . .  PN-87/M-82406 0653-133-015zn Śruba M10x25-8.8 Bolt M10x25-8.8 2 2
39 . .  PN-86/M-82144 0653-321-003zn Nakrętka M5-5B Nut M5-5B 1 1
40 . .  PN-86/M-82144 0653-322-022zn Nakrętka M10-8B Nut M10-8B 2 2
41 . .  PN-86/M-82144 0653-154-007zn Nakrętka z gwintem lewym M10-8B Left-handed nut M10-8B 1 1
42 . .  PN-78/M-82005 0653-182-003zn Podkładka 10,5 Washer 10,5 2 2
43 . .  PN-78/M-82007 0653-183-006zn Podkładka do wkrętów 17A Washer for screw 17A 1 1
44 . .  PN-77/M-82008 0653-191-901zn Podkładka sprężysta Z5,1 Spring washer Z5,1 3 3
45 . .  PN-77/M-82008 0653-192-001zn Podkładka sprężysta Z10,2 Spring washer Z10,2 1 1
46 . .  PN-76/M-82001 0651-610-014zn Zawleczka S-Zn-2x20 Cotter pin S-Zn-2x20 1 1
47 . .  PN-76/M-82001 0651-610-078zn Zawleczka S-Zn-3,2x18 Cotter pin S-Zn-3,2x18 3 3
48 . .  PN-89/M-85023 0653-512-105 Kołek sprężysty 4x24 Spring pin 4x24 1 1
49 . .  PN-89/M-85023 Kołek sprężysty 5x28 Spring pin 5x28 1 1
50 . .  PN-89/M-85023 0653-512-111 Kołek sprężysty 6x28 Spring pin 6x28 1 1
51 . .  PN-86/M-82175 0653-156-015zn Nakrętka samozabezpieczająca M12-8B Self retaining nut M12-8B 1 1

Характеристики

Код товару
089-000976-5.112
Виробник
Sipma
Країна виробництва
Польща